Zsuzsa 3 éven belül kétszer fogyott le, egyszer helytelenül, most jól. Fantasztikusan néz ki! Nagy öröm számomra, hogy az én programom választotta, még ha titokban is. Ismerjük egymást, de az online (otthoni) program választotta. Szép meglepetést okozott vele. (Valójában azt is kétszer.)
Ahogy Zsuzsa látja:
Három évvel ezelőtt egy lelki trauma után hirtelen lefogytam 65,5 kilóról 53 kilóra. Az arcom beesett volt, a bőröm lógott viszont azt szerettem, hogy szinte minden ruha jól állt rajtam. Lecseréltem ruhatáram. Valójában úgy 55 kg körül éreztem magam a legjobban.
Az idő előrehaladtával és a lelki békém helyreálltával együtt sajnos a kilók is kezdtek visszajönni, ráadásul a klimax is beköszöntött.
Az elmúlt 3 évben megpróbáltam számos módszert, mert érzékeltem, hogy így a 50 felett jobban oda kell figyelni az étkezésre, a mozgásra, de sajnos egyik módszerrel sem értem el a várt eredmény. Sehogy sem tudtam újra elérni azt a súlyt, amit szerettem volna.
Idén tavasszal,mikor a motoros szezon beindult megpróbáltam felvenni a motoros ruháimat és sajnos szomorúan tapasztaltam, hogy háromból csak az a ruha jön rám, amelyet 65 kilósan hordtam. Miért is vártam mást mikor a mérleg nyelve ismét 65,3 kilónál járt?!
Ekkor jött az elhatározás, hogy változtatok!
Ez az időszak pont egybeesett azzal, hogy hallottam a MedWay Dietről, dr. Farkas Kitti azon a magánklinikán is rendel, ahol dolgozom. Az otthoni programba kezdtem bele, mivel nem szerettem volna mások előtt szembesülni a kudarcommal, ha mégsem sikerül. Főleg nem akartam Kitti előtt beégni, így ő sem tudta.
Az első 5 hét alatt 5 kilótól szabadultam meg (60,1 kg lettem). Mivel nagyon hamar jelentkezett az eredmény, ez önbizalmat és további erőt adott. Nem tartottam már olyan szigorúan a diétát, ahogy elő van írva, de még így is eredményes volt. Például amikor valamilyen alkalom volt, akkor én is ugyanúgy ettem és ittam, mint a barátaim. Illetve a Speed diéta folyamán is megengedtem magamnak néha egy kis édességet, nasit (persze diétásat). Ilyenkor kicsit többet sportoltam, és reméltem ez is belefér.
Sajnos egy sérülés miatt a sportot másfél hónapig szüneteltetnem kellett, de a diétát folytattam. Már nem a Speed programot, hanem az Easyt. Újabb eltelt 4 hét után most 59,1 kg-nál járok és a múlt héten már kicsit behúzva a hasam, de fel tudtam venni az összes motoros ruhám. Nagyon boldog voltam. A fogyás üteme lassult, de haladok és a lelkesedésem ez nem töri meg. A héten újra elkezdhettem sportolni ez is biztosan segíti majd a kitűzött cél 55 kg elérését és megtartását.
Ahogy én látom:

Az Alakorvoslás Program egy egyedülálló fogyókúrás módszer, amelyet dr. Farkas Kitti dolgozott ki. Újszerű megközelítéssel, tudományos háttérrel és különleges, csak a program keretében kapható természetes táplálék kiegészítőkkel segít a fogyásban. Csatlakozz az Alakorvoslás programhoz, tanuld újra, amit a fogyásról tudsz és érd el azt az alakot, amit mindig is szerettél volna.
Szeretnél többet megtudni az Alakorvoslás Programról? Kattints ide: https://alakorvoslas.hu/alakorvoslas
Az eredmények egyénenként eltérhetnek.
